Zápas dvou tváří

06.11.2017 18:03

10. kolo - ze dne 05. 11. 2017 (neděle 14:00 hodin)

FK Dynamo Vyšší Brod "B" - TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ, z.s.   4 : 3 PK ( 1 : 3) podrobnosti + článek z novin + zápis z utkání

Filip Josef 2x 33´ a 89´, Gondek Jiří 81´ - OLAH Radek 12´ (pen.), Olah František 23´, VAŇÁSEK Václav 40´

Do zápasu jsme vlítli a první půl hodiny jsme prakticky domácí nepustili za půlku. V této části jsme doslova dominovali a šance střídala šanci. Bohužel prosadili jsme se jen dvakrát. Nejdříve se prosadil z penalty Olah R. po faulu na svého syna a pak právě Olah F., který dorážel do prázdné branky vyraženou střelu Plosze. Dalších x šancí zůstalo nevyužito. Hlavně kapitán Měchura 2 x vyhořel, když nevyužil snad tisíci procentní šance. Poté se prakticky do první větší příležitosti dostali domácí, když po levé straně zatáhl míč Gondek a jeho centr si našel kanonýr Filip J. a zblízka se nemýlil a snížil. Toto nás na chvíli vykolejilo, ale naštěstí zanedlouho si naběhl na centr Plosze za obranu Vaňásek a solem na golmana naložil parádně a dostal nás do poločasového dvoubrankového vedení.
Druhá půle byla z naší strany jako den a noc. Tak jak jsme v první půli nepůjčili míč domácím, tak teď to bylo přesně obráceně. Když si to tak vybavím, tak jedinou šanci měl po úniku Plosz, ale zakončil vedle. Domáci do nás bušili a bylo jen otázkou času kdy sníží. Jen Filip J. dvakrát nedostal z malého vápna míč do prázdné branky. Nakonec se to podařilo "ačkaři" Gondekovi, když si naběhl na standardku a prostřelil v brance Růžičku. Nutno podotknout, že dle názoru našeho pomezního přebíral míč v ofsajdu, ale hlavní rozhodčí na jeho zvednutý praporek nereflektoval a tak bylo sníženo. Vyrovnat se podařilo domácím prakticky s vypršením řádné hrací doby, když si na centr z rohu nejvýše vyskočil Filip J. a hlavou vyrovnal a dal tím zapomenout na své dvě neproměněné šance. Bohužel pro nás si při výskoku pomohl faulem proti obránci Douchovi a tak měl cestu ke gólu usnadněnou. Po rozehrání bylo utkání ukončeno a následovaly pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější domácí, když ani jednou nazaváhali. Z našich řad selhal veterán Lavička.
Z celkového pohledu je asi remíza spravedlivá, poněvadž každý poločas patřil jednomu týmu. Na druhou stranu jsem hrozně zklamaný, poněvadž si myslím, že vyhraný zápas takhle ztratit je hřích. Fakt ten výpadek nechápu. Nemyslím si, že by to bylo fyzičkou, ale spíše to bylo vědomé podcenění, že už se nemůže nic stát. Opravdu škoda, ale i takový je fotbal. Teď už jen dokopná a zasloužená zimní dovolená.Do zápasu jsme vlítli a první půl hodiny jsme prakticky domácí nepustili za půlku. V této části jsme doslova dominovali a šance střídala šanci. Bohužel prosadili jsme se jen dvakrát. Nejdříve se prosadil z penalty Olah R. po faulu na svého syna a pak právě Olah F., který dorážel do prázdné branky vyraženou střelu Plosze. Dalších x šancí zůstalo nevyužito. Hlavně kapitán Měchura 2 x vyhořel, když nevyužil snad tisíci procentní šance. Poté se prakticky do první větší příležitosti dostali domácí, když po levé straně zatáhl míč Gondek a jeho centr si našel kanonýr Filip J. a zblízka se nemýlil a snížil. Toto nás na chvíli vykolejilo, ale naštěstí zanedlouho si naběhl na centr Plosze za obranu Vaňásek a solem na golmana naložil parádně a dostal nás do poločasového dvoubrankového vedení.
Z celkového pohledu je asi remíza spravedlivá, poněvadž každý poločas patřil jednomu týmu. Na druhou stranu jsem hrozně zklamaný, poněvadž si myslím, že vyhraný zápas takhle ztratit je hřích. Fakt ten výpadek nechápu. Nemyslím si, že by to bylo fyzičkou, ale spíše to bylo vědomé podcenění, že už se nemůže nic stát. Opravdu škoda, ale i takový je fotbal. Teď už jen dokopná a zasloužená zimní dovolená.vDo zápasu jsme vlítli a první půl hodiny jsme prakticky domácí nepustili za půlku. V této části jsme doslova dominovali a šance střídala šanci. Bohužel prosadili jsme se jen dvakrát. Nejdříve se prosadil z penalty Olah R. po faulu na svého syna a pak právě Olah F., který dorážel do prázdné branky vyraženou střelu Plosze. Dalších x šancí zůstalo nevyužito. Hlavně kapitán Měchura 2 x vyhořel, když nevyužil snad tisíci procentní šance. Poté se prakticky do první větší příležitosti dostali domácí, když po levé straně zatáhl míč Gondek a jeho centr si našel kanonýr Filip J. a zblízka se nemýlil a snížil. Toto nás na chvíli vykolejilo, ale naštěstí zanedlouho si naběhl na centr Plosze za obranu Vaňásek a solem na golmana naložil parádně a dostal nás do poločasového dvoubrankového vedení.
Z celkového pohledu je asi remíza spravedlivá, poněvadž každý poločas patřil jednomu týmu. Na druhou stranu jsem hrozně zklamaný, poněvadž si myslím, že vyhraný zápas takhle ztratit je hřích. Fakt ten výpadek nechápu. Nemyslím si, že by to bylo fyzičkou, ale spíše to bylo vědomé podcenění, že už se nemůže nic stát. Opravdu škoda, ale i takový je fotbal. Teď už jen dokopná a zasloužená zimní dovolená.