Benešov nám ukázal lekci z produktivity

25.09.2017 18:12

5. kolo - ze dne 24. 09. 2017 (neděle 16:30 hodin)

TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ, z.s. - Sokol Benešov nad Černou   0 : 3 ( 0 : 1) podrobnosti + článek z novin + zápis z utkání

Tisoň Tomáš 3´, Gušl Petr 67´, Marek Štefan 70´(penalta)

Co k dnešku říct. Sestava se opět dávala dohromady velice těžko a prakticky čtvrt hodinu před zahájením utkání nás bylo deset. Opravdu s tímto přístupem tu soutěž nedohrajeme. Hosté vlítli do utkání velice agresivně a už po třech minutách vedli, když na centr z pravé strany naběhl Tisoň a uklidil míč do polo-odkryté branky. Ještě dalších deset minut nám trvalo, než jsme se srovnali. Pak už se střídaly šance na obou dvou stranách. Z naší strany se v koncovce vyloženě trápil kanonýr Olah F., kterému přáno nebylo. Za zmínku stojí určitě trestňák v podání Plosze, který napálil míč ze třiceti metrů do břevna. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu jako ta první. Šance se střídali na obou stranách. Hosté nastřelili hned po dvou minutách tyč. Na další gól se čekalo až do 67´ kdy zůstal na šestnáctce zcela osamocený Gušl v evidentním ofsajdu. I hráč sám jen tak ledabyle zakončil a k údivu všech gól platil. Za další dvě minuty zůstal "opět" v ofsajdu Benda. Proti jeho brejku ještě zasáhl brankář Růžička, ale dobíhající obránce Lavička ho fauloval a kopala se penalta, kterou s přehledem proměnil Marek. Pak už se zápas dohrál spíš z povinnosti. Za zmínku ještě stojí nastřelená tyč Olahem Radkem v závěru utkání. Z celkového pohledu je prohra krutá, poněvadž si myslím, že zápasu by slušela spíše remíza, jenže naše žalostné zakončení je šílené. Další co je hrozné, je fakt, že všechny tři góly padly po ofsajdovém postavení, jenže nadávat si můžeme jen sami sobě. Stačilo proměnit půl šancí a výsledek mohl být o něčem jiném. No teď nás čeká ve čtvrtek finále Českého poháru, tak jsem zvědav, jak to dáme dohromady.