Další remíza s oslabenou Vyšebrodskou benefikou

14.05.2018 17:42

2. kolo NADSTAVBY - ze dne 13. 05. 2018 (neděle 13:30 hodin)

TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ, z.s. - FK Dynamo Vyšší Brod "B"   3 : 2 PK ( 1 : 0) podrobnosti + článek z novin + zápis z utkání

KEMÉNY Zdeněk 43´ a rozhodující penaltu, SMĚJSÍK Vojtěch 86´ - Rohlík Jan 51´, Pěnčík Michal 71´(penalta)

Co k dnešku říct. Hosté se dostavili k utkání jen v devíti hráčích. Nám tento fakt spíše uškodil. Hosté stáli na vlastní půlce a vyráželi mladíčkem Rohlíkem a matadorem Pěnčíkem do brejků. Bohužel na náš malátný výkon to bohatě stačilo. Za první půli jsme se prakticky k ničemu nedostali. Snad za zmínku stojí jen dvě šance Petra Karalů, jenže bez efektu. Pět minut před pauzou jsem naskočil do utkání i já s mladíčkem Lendackým. Prakticky náš první dotek s míčem skončil gólem a tak jsme přeci jenom  šli do poločasové pauzy za nejtěsnějšího vedení. Druhá půle byla z naší strany ještě horší. Hosté během chvíle srovnali. Poté měli možnost kopat 2x penaltu. Tu první ještě "Růža" Syrovátkovi chytil, ale na druhou, zahrávanou Pěnčíkem už nestačil. Poté měl obrovskou šanci mladíček Lendacký, ale jeho hlavička z malého vápna, jen těsně přeletěla břevno. Následně šel 2x sám Rohlík na Růžičku, ale ten držel naše naděje, aspoň na remízu. Nakonec se nám podařilo vyrovnat, když další mladíček Mati sklepl centr hrudí přímo na nohu Smějsíka a ten se střelou k tyči z dvaceti metrů nemýlil. V penaltách se 2x zaskvěl Růža a když z našich řad selhal jen Olah, tak rozdílový bod zůstal doma. Dnes nejde nikoho pochválit. Snad jen "Růža" nás držel. Bohužel z utkání odstoupil náš kanonýr Plosz, který zamířil se zraněnou nohou do nemocnice. Zde rentgen odhalil zlomeninu. Přeji brzké uzdravení. Budeš nám v týmu hodně chybět. Snad jediné pozitivum utkání bylo zapojení našich mladíku. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat hostům, že byť v devíti, tak hráli skvěle.