Lídr nad naše síly

29.04.2018 17:09

14. kolo - ze dne 28. 04. 2018 (sobota 13:30 hodin)

TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ, z.s. - FC ROMO Č. Krumlov   3 : 7 ( 3 : 4) podrobnosti + článek z novin + zapis z utkání

BANDÍK Matěj 24´, PLOSZ Jaroslav 2x 28´ a 40´ - Kotlár Martin 4x 6´, 18´ , 54´ a 60´ , Kotlár Milan 3x 13´, 43´ a 55´

Druhá půle začala obdobně jako ta první. Hosté na nás opět vlítli a během čtvrt hodiny dali tři góly a bylo po zápase. Hattrick završil Kotlár Milan a Kotlár Martin dal dokonce čtyři branky. Poslední půl hodina zápasu se dohrávala jen z povinnosti. Hosté vyhráli naprosto zaslouženě.

Nyní začne nadstavbová část soutěže, kde se utkáme s Vyšším Brodem B a Rožmberkem doma, venku. První kolo máme volno a tak hrajeme následující zápas až přes příští neděli 13. 05. 2018 doma od 13:30 hod. s Vyšším Brodem B.

KEMÉNY Zdeněk - hrající trenér

Nyní začne nadstavbová část soutěže, kde se utkáme s Vyšším Brodem B a Rožmberkem doma, venku. První kolo máme volno a tak hrajeme následující zápas až přes příští neděli 13. 05. 2018 doma od 13:30 hod. s Vyšším Brodem B.Poslední zápas základní skupiny k nám přivedl lídra soutěže FC Romo. Od počátečních minut bylo jasné kdo tahá za kratší provaz. Hosté se rychle dostali do tříbrankového vedení. Pak se ještě k tomu zranil brankář Růžička a tak do naší svatyně musela má maličkost. Hosté tento stav evidentně uchlácholil a nám se podařilo během 20-ti minut srovnat. Premiérově se za náš tým trefil Bandík, když ho před odkrytou brankou našel Karala Pa.. Poté kanonýr Plosz vybojoval faul, respektive roh a z obou standardních situací se nemýlil. Mezitím měli hosté tři brejky, ale neuspěli. Bohužel pro nás se ujala nemasná, neslaná střela dvě minuty před pauzou, která mi propadla pod tělem :-(