Přes vyrovnanou hru se zrodil krutý výsledek

28.10.2019 18:23

12. kolo - ze dne 27. 10. 2019 (neděle 14:30 hodin)

Hraničář Malonty - TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ   5 : 2 ( 2 : 0) podrobnosti + článek z novin + zápis z utkání

Zdobnický Ondřej 3x 12´, 30´a 83´, Faltus Tomáš 53´, Olah Adrian 86´- KOTLÁR Vasil 46´, JOZEFÍK Martin 66´

Jak už prozrazuje nadpis, tak výsledek zápasu neodpovídá dění na hřišti. K vlastnímu utkání jsme díky indispozici některých "tradičních" hráčů nastoupili s několika pendly.  Zápas měl  dva rozdílné poločasy. V prvním byli lepší hráči domácích, když po zásluze vedli o dva góly. K tomu ještě neproměnili penaltu, když Zdobnický odmítl hattrick už v první půli. Druhá půle byla o něčem jiném. Vlítli jsme do ní jako uragán, ale vytěžili jsme z toho jen jeden gól, když se prosadil nadvakrát Kotlár. Do padesáté minuty měl na kopačkách Kotlár další dvě gólovky, ale v tváří v tvář brankáři Bílému se neprosadil. Další tutovku zazdil pendl Tesař, který byl sice jasně v PÚ faulován, když atak ustál, ale zakončit už pořádně nedokázal. Zde se lámal chleba, místo, abychom výsledek otočili a vedli o jeden, dva góly, tak vzápětí obdržíme gól z "vymyšlené" penalty. Sice se nám ještě podařilo Jozefíkem z trestňáku snížit, ale dorovnat se již nepodařilo. Tlak sice byl, ale už bez efektu. Hralo se prakticky jen na Malontskou branku s maximálním rizikem. Nakonec z rychlého kontru sedm minut před koncem domácí udeřili a navýšili na 4:2. Po tomto gólu bylo hotovo a naši vyšťavení hráči rezignovali. Domácí se začali valit na brankáře Růžičku a jen díky jeho zákrokům (i dosti na hraně) jsme inkasovali jen z nohy mladíčka Olaha. Upřímně řečeno, kdyby v této fázi rozhodčí pískl proti nám min. jednu penaltu, tak bychom se asi nedivili. Dnes si opravdu nemyslím, že by vyhrál lepší tým, spíše šťastnější a efektivnější. Minimálně na bod bylo. Opravdu škoda, ale nedá se nic dělat. Kluci díky, hlavně za druhou půli.