V závěru chyběly síly po náročném programu

30.09.2017 15:54

6. kolo - ze dne 30. 09. 2017 (sobota 12:30 hodin)

TJ HORNÍ DVOŘIŠTĚ, z.s. - SK Holubov   3 : 4 PK ( 2 : 0) + podrobnosti + zápis z utkání + článek z novin

PLOSZ Jaroslav 2x 7´a 25´, OLAH František 74´ - Fuka Jiří 70´a 81´, Hůlka Jakub 88´

Dnes budu stručný. Utkání už tradičně ovlivnilo plno absencí a to na obou dvou stranách. Náš výkon ovlivnil i fakt, že jsme běhej šesti dní absolvovali 3 utkáni. Čtvrteční euforie z pohárového vítězství nám pomohla v úvodu utkání a rychle jsme se dostali do dvoubrankového zaslouženého vedení. Bohužel od 35-té minuty jsme začali šlapat vodu a hosté převzali otěže zápasu. Vlastně celý druhý poločas jsme byli pod tlakem a jen horko těžko odkopávali míče. Bylo jen otázkou času, kdy se hosté prosadí. Naneštěstí pro nás se jim to podařilo až ke konci zápasu a penaltový rozstřel je už loterie. Z celkového pohledu je výsledek spravedlivý, poněvadž jsme byli lepší jen oněch zmiňovaných 35 minut.